Imię i nazwisko:
Login: i
E-mail: i
Hasło: i
Powtórz hasło:
Firma: i
NIP:
REGON:
Województwo: i
Adres: i
Miasto: i
Kod pocztowy: i
Kraj: i
Rejestracja jako: Pracodawca Freelancer i
Ulubione kategorie ogłoszeń: i
Obszar działalności:
DolnośląskieKujawsko-pomorskieLubelskie
LubuskieŁódzkieMałopolskie
MazowieckieOpolskiePodkarpackie
PodlaskiePomorskieŚląskie
ŚwietokrzyskieWarmińsko-mazurskieWielkopolskie
Zachodniopomorskie
cała Polska
Powiadomienia o nowych ogłoszeniach: raz dziennie raz w tygodniu i
   WFirma  Chcę bezpłatnie wypróbować system fakturowania i księgowości online WFirma.
Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem Freelanceria.pl (dalej "Serwis"), rozumiem go i zobowiązuję się przestrzegać.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku przekazanych w formularzu rejestracyjnym oraz w trakcie korzystania z Serwisu pod adresem freelanceria.pl przez OZ Labs sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Główna 94/30, kod poczt. 54-061, KRS 0000347737 (dalej "Administrator Danych") zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prawidłowym świadczeniem przez Administratora Danych usług związanych z Serwisem, w tym w celach rekrutacyjnych oraz w celach marketingowych. Wyrażam również zgodę na nieodpłatne przetwarzanie danych osobowych, w tym nieodpłatne wykorzystanie wizerunku w rozumieniu art. 81 ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych umieszczonego w Serwisie w celach statystycznych oraz dla działań marketingowych prowadzonych przez Serwis lub za jego pomocą. Oświadczam, że poinformowano mnie o prawie wglądu do swoich danych osobowych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora Danych oraz podmiotów współpracujących z Administratorem informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany przy rejestracji w Serwisie adres poczty elektronicznej.
   Oświadczam, że zgadzam się na przekazywanie przez Administratora moich danych osobowych podmiotom trzecim w celach związanych z rekrutacją.
 

Tu wpis jest obowiązkowy
i Objaśnienia: Ustaw wskaźnik myszki nad ikonką