Email

Czym jest Freelanceria.pl?


Freelanceria.pl jest darmowym serwisem ogłoszeniowym, na którym pracodawcy z branży nowych technologii i mediów spotykają się z reprezentantami wolnych zawodów (freelancerami). To doskonałe miejsce dla informatyków, grafików oraz tłumaczy na zdobycie nowych zleceń.


Freelanceria.pl to nowoczesny alternatywa dla tradycyjnych ogłoszeń. Serwis pozwala zarówno zlecić projekt w formie jednorazowej współpracy a także wystawić klasyczną ofertę pracy w celu znalezienia pracownika.


Jak działa Freelanceria.pl?


W przypadku ogłoszenia typu "zlecę" pracodawca za darmo wystawia swoje ogłoszenie. Określa maksymalny budżet, czas i miejsce realizacji zlecenia. Zarejestrowani freelancerzy wyszukają zlecenia z ich branży, a następnie konkurują o interesującą ich pracę, oferując korzystne warunki i cenę.


W przypadku ogłoszenia typu "zatrudnię" pracodawca określa miejsce i czas rozpoczęcia pracy. Zarejestrowani użytkownicy przeszukując ogłoszenia na Freelanceria.pl ubiegają się o pracę.


W obu przypadkach pracodawca sam wybiera najlepszego kandydata, opierając się na własnych kryteriach oceny. Przy wyborze korzysta również z rozbudowanych profili freelancerów, zawierających prezentację firmy, portfolio oraz komentarze wystawione przez innych użytkowników portalu.

Jakie korzyści daje Freelanceria.pl?

 

- Szeroki wybór freelancerów w tym programistów, testerów oprogramowania, administratorów i grafików


- Przejrzyste profile użytkowników zawierające dane na temat zatrudnienia i kwalifikacji


- Gwarancja optymalnej jakości dzięki systemowi ocen i komentarzy


- Możliwość kontaktu z poprzednimi zleceniodawcami, którzy również skorzystali  z usług danego freelancera za pośrednictwem serwisu


- Wygodny system powiadomień mailowych informujący na bieżąco o stanie aukcji


- Sprawny system prywatnych wiadomości ułatwiający komunikację między użytkownikami portalu


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »